Programista po godzinach
Kamil
Programista po godzinach

Hej jeżeli to czytacie, widocznie zadomowiliście się na moim blogu na stałe i dzięki wam za to! Mam 27 lat, mieszkam i urodziłem się w Warszawie. Zawodowo pracuję jako programista, jestem samoukiem i pasjonatą nowych technologii.

W wolnej chwili czyli po godzinach, oddaje się pasji gotowania to jedyna rzecz, która pomaga mi się odprężyć po całym dniu walki z niesfornym kodem :) Oczywiście nie gotuję sam, mam doskonałą pomoc w postaci Tofika :) Lubię odwiedzać restauracje i próbować nowych smaków. Jak każdy programista dążę do perfekcji również w kuchni, nie zawsze wychodzi, ale nigdy się nie poddaję.

Piszę również opowiadania do szuflady, niestety nadal tam lądują, nie mam po prostu czasu aby je poprawić. Jeżeli kogoś interesuje fantasy,sc-fi,thriller to mogę wrzucić. Oczywiście musi również przeboleć braki w warsztacie, czasami bałagan w zdaniach i brak przecinków. Dopiero wtedy odkryjecie i wciągnięcie się w mój świat.

o mnie
kontakt
współprace

FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA