REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SERWISU SKLEP.PROGRAMISTAPOGODZINACH.PL (Z DNIA 2019-07-09)

§ 1

sklep.programistapogodzinach.pl jest serwisem internetowym, którego właścicielem jest Kamil Hajduk zamieszkały w Warszawie przy ul. Skarbka z Gór 15D/36, 03-287.

§ 2

sklep.programistapogodzinach.pl jest internetową księgarnią, za pośrednictwem której użytkownik może nabywać książki autorstwa Kamila Hajduka.

§ 3

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklep.programistapogodzinach.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

Aby złożyć zamówienie, należy wejść na stronę serwisu (sklep.programistapogodzinach.pl), wybrać typ nośnika książki i wypełnić wskazany na tej stronie formularz. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji książkowej, wybór liczby egzemplarzy i kliknięcie znaku „złóż zamówienie”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę potwierdzenia zamówienia. Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście po wcześniejszym umówieniu bez dodatkowej opłaty. Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

§ 5

W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest uszkodzony, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejce niezgodnego z zamówieniem.

§ 6

Ebooki są wysyłane bezwłocznie drogą mailową, po zaksięgowaniu wpłaty.

§ 7

W przypadku braku wpłaty w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.