O mnie

  KAMIL HAJDUK – PROGRAMISTA PO GODZINACH

Hej jeżeli to czytacie, widocznie zadomowiliście się na moim blogu na stałe i dzięki wam za to! Mam 29 lat, mieszkam i urodziłem się w Warszawie. Zawodowo pracuję jako programista, jestem samoukiem i pasjonatą nowych technologii.

W wolnej chwili czyli po godzinach, oddaje się pasji gotowania to jedyna rzecz, która pomaga mi się odprężyć po całym dniu walki z niesfornym kodem 🙂 Oczywiście nie gotuję sam, mam doskonałą pomoc w postaci mojego kochanego synka 🙂 Lubię odwiedzać restauracje i próbować nowych smaków. Jak każdy programista dążę do perfekcji również w kuchni, nie zawsze wychodzi, ale nigdy się nie poddaję. Piszę również opowiadania do szuflady, których fragmenty zostały, wyemitowane podczas audycji w radiu chillizet.

Byłem również uczestnikiem 3 edycji programu Bake Off – ale ciacho oraz wygrałem bitwę kulinarną na festiwalu see bloggers 2017, pod okiem samego mistrza Sebastiana Olmy, który docenił smak, przygotowanego dania. Jeżeli macie pytania zawsze możecie do mnie napisać, zawsze chętnie pomogę, doradzę i porozmawiam 😉