Programista po godzinach

13 Maj 2016

Lodziarnia Malinova

2

Zbliża się kolejny weekend mam nadzieję, że pogoda dopisze, a jeżeli tak będzie to na pewno wybiorę się na najlepsze lody w Warszawie :) Oczywiście nie na Białołękę, gdzie ostatnia cukiernio-lodziarnia już się dawno zamknęła tylko na Mokotów, niedaleko Pola Mokotowskiego :)

aleja Niepodległości 130 0 0

Zbliża się kolejny weekend mam nadzieję, że pogoda dopisze, a jeżeli tak będzie to na pewno wybiorę się na najlepsze lody w Warszawie :) Oczywiście nie na Białołękę, gdzie ostatnia cukiernio-lodziarnia już się dawno zamknęła tylko na Mokotów, niedaleko Pola Mokotowskiego :)

Lodziarnia Malinova istnieje od 2001 roku i odkąd pojawiła się na rogu Ligockiej, i Alej Niepodległości, w upalne dni tworzą się do niej ogromne kolejki. Zapytacie za czym stoi ten sznur osób? Odpowiedź jest bardzo prosta za najlepszymi lodami w Warszawie! Nawet jeżeli zawierają jakiekolwiek konserwanty, w co wątpię, to żaden z konserwantów nie daje takie świeżości, której brakuje sztucznie dosładzanym :) Próbowałem w wielu miejscach i mam taki mały prywatny ranking, ale tylko do drugiego miejsca, ponieważ niżej podium są już lodziarnie, które mogą być, ale jedząc je jakoś “kopara mi nie opada”. Przede wszystkim Malinova posiada moje ulubione lody zabajone i pistacjowe! Te drugie łatwiej spotkać, ale tych pierwszych nigdzie prawie nie ma, nie wiem czy tak trudno je zrobić? Nie wydaje mi się :) Trzeba będzie kiedyś zrobić w domu, już niedługo na blogu pojawi się kilka pomysłów na domowe lody, śledźcie uważnie! Oprócz tych moich ulubionych smaków odnajdziecie również, bardzo smaczne mandarynkowe, malinowe, truskawkowe, śmietankowe, straciatelowate :P i wiele innych. Oprócz gałkowych są również desery i sorbety. Jeżeli są takie smaczne to zapytacie o cenę? Mała porcja, gdzie możemy wybrać dwa smaki i nie jest wcale taka mała jak wynika z nazwy, to tylko 7 zł patrząc się ile średnio gałka kosztuje w Warszawie, nie jest to wcale wygórowana cena. Z tą porcją spokojnie dojdziecie na Pole Mokotowskie i jeszcze chwile z nią pochodzicie. Na pewno gdy Seba będzie większy to na pewno wybierze się z tatą na rowery i na lody :) Ciepłego weekendu życzę!


Brak

Lodziarnia

PON - ND 11:00 - 21:00
Gosia
1,040 dzień temu
Zgadzam się pyszne lody bywam tam często. Jednak najlepsze ever - lody myszka w Rzeszowie :-) serdecznie polecam ! "
Odpowiedź
Drake
1,040 dzień temu
Jak będę kiedyś w Rzeszowie na pewno wypróbuję
Zielone pancakes z wędzonym łososiem i serkiem waniliowym
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA