Programista po godzinach

28 Wrz 2017

1
Zbiór opowiadań przedstawiający Warszawskie legedny w nowoczesnym wydaniu.
czytaj

16 Sier 2017

8
Długo przygotowywałem się do napisania tego posta. Dzisiaj poznacie genezę powstania Programisty po godzinach :) Jestem ciekawy czy zaskoczyłem Was? Jeżeli tak to piszcie w komentarzach :)
czytaj

27 Lip 2017

2

See bloggers dobiegł końca, wczoraj chwilę po 15 wróciliśmy do domu, a dzisiaj do smutnej, szarej rzeczywistości. Tak kochani po tym festiwalu jeszcze bardziej uświadomiłem sobie, że kocham nad życie podróże i gotowanie, dlatego chcę od następnego roku oddychać pełną piersią i niczego nie żałować ;) Czy mi się to uda? Zobaczycie sami :)

czytaj

21 Maj 2017

0
Zazwyczaj nie piszę recenzji tym bardziej książek, lecz tym razem zrobiłem wyjątek.
czytaj

04 Kwi 2017

0
Czwartek wieczór, centrum mojego ukochanego miasta. Gardło całe zawalone, ledwo przełykam, czuję okropny ból, mimo to docierał na miejsce aby gotować :) Zapach ledwo wyczuwalny, smak lepiej na szczęście to wystarcza aby ugotować przepyszne pesto z łososiem :)
czytaj

14 Luty 2017

0

Dzisiejsze święto miłości wiele osób wkurza i moim zdaniem jest bardzo przereklamowane. Uczucia powinny być okazywane przez cały rok, a nie tylko od czasu do czasu :) Dlatego korzystając z tej okazji opowiem Wam, co kocha Programista :) Bo właśnie dzięki miłości, potrafię przeżyć kolejny dzień z podniesioną głową i uśmiechem.

czytaj

31 Gru 2016

0
Święta się skończyły, życie znów zatoczyło koło. Spędzone w miłej i rodzinnej atmosferze kilka dni odpoczynku to tylko wierzchołek góry lodowej. Po trochę dłuższym weekendzie większość z nas musiała wrócić do pracy i utracić swoją wolność. Czym tak naprawdę jest ona dla nas? Czy w tak skonstruowanym jak dzisiaj świecie, można jeszcze powiedzieć, że jesteśmy wolni? Są oczywiście nieliczni, którym udała się ta sztuka. Jak tego dokonać? Sam szukam odpowiedzi na to pytanie. Za nim jednak podsuniecie mi rozwiązania, posłuchajcie czym jest dla mnie :)
czytaj

30 Paź 2016

0
Wszyscy, którzy mieszkają w miarę blisko centrum miasta i tylko przejazdem nad morze albo na weekend mijają obrzeża, nigdy nie zdają sobie sprawy z problemów z jakimi mieszkający tam ludzie, muszą się uporać. Ja również, gdy z Włoch jechałem nad Zalew Zegrzyński ulicą Płochocińską, zachwycałem się wyłącznie pięknem zielonej okolicy, a przy okazji kląłem pod nosem na stan nawierzchni. Będąc mieszkańcem Białołęki mogę z czystym sercem powiedzieć, że są lepsze i gorsze dzielnice ościenne. Dla przykładu Ursus, który również jest krańcową dzielnicą, posiada dobrze zorganizowaną komunikację i infrastrukturę w porównaniu z miejscem, w którym obecnie mieszkam to niebo a ziemia.
czytaj
o mnie
kontakt
współprace

FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA