Programista po godzinach

14 Cze 2018

0
Jeżeli jak my czasami nie macie czasu, przygotować obiadu, bo jeździcie np. po pracy do lekarza z dziećmi, to najlepiej zamówić coś z Dinery.pl.
czytaj

28 Gru 2017

0
Rok 2017 powoli dobiega końca. Jaki on był? Jaki był dla Was?
czytaj

14 Gru 2017

0

Dochodziło południe, gdy nagle spokojny dzień zamienił się w koszmar. Czekałam na wiadomość od mojego męża, z rana miał ważne spotkanie, lecz po jego zakończeniu nadal milczał. Było to dziwne, zawsze dzwonił po takich spotkaniach, a dzisiaj całkowita cisza. Miałam ciągle złe przeczucia i przez to nie mogłam skupić się na pracy. Nagle telefon leżący na biurku zaczął wibrować, spojrzałam na wyświetlacz. Numer zastrzeżony - pewnie jakieś call Center- pomyślałam i zignorowałam go. Wyciszyłam, lecz on nadal uporczywie dzwonił aż do skutku. Po dwunastym razie odebrałam, wyszłam na korytarz aby nie przeszkadzać mojej “przełożonej”. To słowo zawsze mnie śmieszyło, widząc co ona robi,a raczej czego nie.


czytaj

28 Wrz 2017

2
Zbiór opowiadań przedstawiający Warszawskie legedny w nowoczesnym wydaniu.
czytaj

16 Sier 2017

8
Długo przygotowywałem się do napisania tego posta. Dzisiaj poznacie genezę powstania Programisty po godzinach :) Jestem ciekawy czy zaskoczyłem Was? Jeżeli tak to piszcie w komentarzach :)
czytaj

27 Lip 2017

2

See bloggers dobiegł końca, wczoraj chwilę po 15 wróciliśmy do domu, a dzisiaj do smutnej, szarej rzeczywistości. Tak kochani po tym festiwalu jeszcze bardziej uświadomiłem sobie, że kocham nad życie podróże i gotowanie, dlatego chcę od następnego roku oddychać pełną piersią i niczego nie żałować ;) Czy mi się to uda? Zobaczycie sami :)

czytaj

21 Maj 2017

0
Zazwyczaj nie piszę recenzji tym bardziej książek, lecz tym razem zrobiłem wyjątek.
czytaj

04 Kwi 2017

0
Czwartek wieczór, centrum mojego ukochanego miasta. Gardło całe zawalone, ledwo przełykam, czuję okropny ból, mimo to docierał na miejsce aby gotować :) Zapach ledwo wyczuwalny, smak lepiej na szczęście to wystarcza aby ugotować przepyszne pesto z łososiem :)
czytaj
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA