Programista po godzinach

21 Cze 2017

Balkon dla naszej pociechy w stanie surowym to nie najlepsze miejsce do zabawy, czyha na nim wiele niebezpieczeństw i jest niewygodny do zabawy. Musieliśmy coś z tym zrobić, u znajomych z osiedla podpatrzyliśmy taras, jednak okazało się, że położenie go powoduje duże zaangażowanie z naszej strony. Kiedyś na blogu superstyler, moja droga małżonka wypatrzyła fajny patent jakim jest gumitaras.

Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras Balkonik dla maluszka - metamorfoza część 1 - gumitaras
2 0

To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na zabawę w impregnowanie osobno podkładów, olejowaniu itd.Tutaj wystarczy tylko kilka opakowań desek ,łączników i taras gotowy ;) Właśnie ta prostota i elastyczność to największa zaleta gumitarasu, dzięki temu ułożenie 7m2 balkonu, nie zajmuje więcej niż godzinę.

Podczas montażu pomocna jest mapa, wygenerowana z pdfu, która sprawia,że nawet całkowicie zielona osoba, da sobie radę ;) Ba może nawet układać go dziecko. Wszystko jest intuicyjne i nie wymaga dużego nakładu pracy. Spokojnie dacie sobie radę ;)

Pielęgnacja nie wymaga dużo zaangażowania od nas, przez pierwszy rok właściwie nic nie musimy robić.W zależności czy taras będzie notorycznie zalewany czy też nie, nie zawsze trzeba będzie olejować na 2 rok. Deski są grube i solidne w stosunku do tego co można znaleźć u konkurencji, a czyszczenie i sprzątanie to czysta poezja. Wystarczy mop z wodą i gotowe ;), a wiecie co jest w tym najlepsze? Układanie gumitarasu przypomina łączenie puzzli, z których powstaje piękny obraz naszego nowego miejsca do wypoczynku :) To co kto układacie ze mną?;)

http://gumitaras.pl/

Izabela
696 dni temu
Super ten balkon!!! Muszę koniecznie spróbować
Odpowiedź
Drake
692 dni temu
Jest bardzo łatwy w składaniu i świetnie się sprawdza
Ciastko sablé z lemon curd i truskawkami
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA