Programista po godzinach

14 Lip 2019

0
https://www.kuchnieswiata.com.pl/ Sezon owocowy w pełni, dlatego trzeba korzystać. Pewnie nigdy nie jedliście sernika szpinakowego? Jeżeli tak, to powinniście wypróbować przepis ;)
czytaj

16 Cze 2019

0
Gorąco aż nie chce się nic piec, dlatego najlepiej zrobić coś szybkiego jak ta rolada ;)
czytaj

03 Cze 2019

0
To ciasto robię, gdy potrzebuję szybkiego deseru dla niespodziewanych gości :)
czytaj

02 Cze 2019

2
Wiosna i lato to moje ulubione miesiące, dlatego nie ma nic lepszego jak drożdżówki z sezonowymi owocami. Te domowe przewyższają wszystkie, które spotkacie w sklepach, a podczas wyrabiania, pieczenia, unosi się wspaniały aromat w całym domu, więc po co kupować, skoro można zrobić samemu :)
czytaj

26 Maj 2019

0
4 lata ten czas minął tak szybko, pamiętam jeszcze jak był malutki, a zaraz pójdzie do szkoły, ehh no nic łezka kręci się w oku, a tort zrobić trzeba było :)
czytaj

12 Maj 2019

2
Kochani właśnie skończyłem 31 lat i postanowiłem zrobić taki fajny limonkowy tort, z przewagą czekolady i owoców :) Pytania? :D
czytaj

10 Maj 2019

0
Dawno nie było nic na blogu, przyznam się bardzo pochłonęło mnie przygotowywanie wydania książki. Mamy okres rabarbaru,więc czemu nie coś słodkiego i zdrowego? No właśnie:)
czytaj

30 Kwi 2019

0
Niedawno dosyć Mateusz skończył roczek, z tej okazji przygotowałem pyszny i bardzo prosty tort urodzinowy :) Bardzo owocowy i mega smaczny :)
czytaj
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA