Programista po godzinach

06 Sty 2019

2
Jak tam postanowienia noworoczne? Dalej trzymacie? Ja jak na razie trzymam się diety i kilka cm w pasie zgubiłem ;) Niestety jestem uzależniony od słodkości, więc dzisiaj kolejna propozycja ;)
czytaj

01 Sty 2019

0
Nowy rok to nowe wyzwania i postanowienia, macie już jakieś? Bo ja mam sporo i martwię się, że nie wszystkie uda mi się dotrzymać, ale zobaczymy :) W tym roku chcę schudnąć 10kg i przekazać jak najwięcej ciekawych i zdrowych przepisów :) Zacznijmy od mojego ulubionego sernika ;)
czytaj

25 Gru 2018

0
Ten piernik to ten z przepisów, do których uwielbiam wracać latami, dzisiaj jednak odświeżam jego recepturę i wykonanie :) Lubicie pierniki?
czytaj

22 Gru 2018

0
Bardzo dużo osób pytało o przepis na ten tort, a myślałem, że jest taki prosty :D, dlatego go Wam udostępniam. Przepis jest na tort fi 12cm i wysokości 9cm. To co będzie potrzebne, a raczej konieczne to rant regulowany.
czytaj

17 Gru 2018

0
Wiem, że wszyscy właśnie dekorujecie pierniki, a ktoś robi ciasteczka na święta? Ja tak i mam dla Was propozycję :) Jedne pochodzą ze Szwajcarii, a drugie z Grecji. Oba typy są przepyszne, a wybór należy do Was, a więc zadam to pytanie, Brunsli czy Kurabiedes?
czytaj

09 Gru 2018

0
Po słonecznej Grecji na święta wybrałem się do Portugalii i tam spotkałem wspaniałe ciasto :) Chcecie kawałek spróbować?
czytaj

02 Gru 2018

0
Świąteczną podróż rozpoczynam od odwiedzenia Grecji. Wpadamy dzisiaj na pyszny kawałek greckiej Melopity :) Kto chce spróbować? :)
czytaj

27 Lis 2018

0
Czas świąt coraz bliżej :) Jednak za nim pojawi się podróż świąteczna, zapraszam na pyszny tort czekoladowo-orzechowy :)
czytaj
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA