Programista po godzinach

04 Wrz 2019

0
Dawno nic nie było słodkiego, ale powoli wracam. Dzisiaj mam propozycję na mega proste ciasto czekoladowe z kremem kawowym. Jak byliśmy na wakacjach bardzo mi zasmakowało, więc musiałem je zrobić.
czytaj

15 Sier 2019

0
W długi weekend nie może obejść się bez słodyczy, a najlepiej smakuje połączenie słodkiej bezy i kwaśnych owoców też tak uważacie? :)
czytaj

04 Sier 2019

0
Czasami nie mogę się zdecydować jakie ciasto zjeść, więc połączyłem czarne z żółtym :) Kwaskowaty smak marakui świetnie uzupełnia słodkie smaki ;)
czytaj

14 Lip 2019

0
https://www.kuchnieswiata.com.pl/ Sezon owocowy w pełni, dlatego trzeba korzystać. Pewnie nigdy nie jedliście sernika szpinakowego? Jeżeli tak, to powinniście wypróbować przepis ;)
czytaj

16 Cze 2019

0
Gorąco aż nie chce się nic piec, dlatego najlepiej zrobić coś szybkiego jak ta rolada ;)
czytaj

03 Cze 2019

0
To ciasto robię, gdy potrzebuję szybkiego deseru dla niespodziewanych gości :)
czytaj

02 Cze 2019

2
Wiosna i lato to moje ulubione miesiące, dlatego nie ma nic lepszego jak drożdżówki z sezonowymi owocami. Te domowe przewyższają wszystkie, które spotkacie w sklepach, a podczas wyrabiania, pieczenia, unosi się wspaniały aromat w całym domu, więc po co kupować, skoro można zrobić samemu :)
czytaj

26 Maj 2019

0
4 lata ten czas minął tak szybko, pamiętam jeszcze jak był malutki, a zaraz pójdzie do szkoły, ehh no nic łezka kręci się w oku, a tort zrobić trzeba było :)
czytaj
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA